Aktualności

Aktualności

Wystawa Piotra Nowaka "Esencja Zgrzytu"

23 V - 24 VII 2019

Szanowni Klienci,
jest nam niezmiernie miło poinformować, że galeria DEKADA jest sponsorem wyjątkowej wystawy p. Piotra Nowaka "Esencja Zgrzytu".
Zapraszamy bardzo serdecznie na wernisaż, który odbędzie się 23 maja br. w sali głównej BWA Galerii Sztuki w Olsztynie. Rozpoczęcie wystawy o godz. 18.00!

Prezentowana wystawa stanowi próbę zmierzenia się z własną twórczością i jej oceną. Podzielona w metodyczny sposób przestrzeń galerii jest rodzajem labiryntu, gdzie prace powstałe na przestrzeni ponad 10 lat stają się elementami rzeczywistości zastępczej. Artysta poprzez swoją sztukę konstruuje świat pozornej jedności, by zwrócić uwagę odbiorcy na istnienie systemów warunkujących sposób postrzegania. Stopniowo, wkraczając w głąb sali widz przekonuje się, że sprzeczność pojawia się również na poziomie samego tworzywa. Z pozoru delikatna i krucha ceramika, staje się bohaterką wielkoformatowych rzeźb.

Więcej informacji o wernisażu oraz samym artyście znajdą Państwo również na stronie: http://bwa.olsztyn.pl/bwa3/index.php?site=article&id=497

Zapraszamy!!


Nie przegap także