Aktualności

Aktualności

Nowy market zoologiczny! Odwiedź ZOOKarina w Dekadzie!

27 - 30 XI 2019

Nowy market zoologiczny! Odwiedź ZOOKarina w Olsztynie! 

Zapraszamy na zakupy z pupilem dla pupila! Nowy market ZOOKarina został podzielony na tematyczne strefy: Pies, Kot, Gryzoń i Królik, Akwarystyka, Terrarystyka oraz Ptaki. Bogata oferta produktów, znane marki najlepszych producentów takich jak m.in. Acana, Orijen, Brit, Bozita, Empire, Bosch, ProPlan czy Royal Canin i wyselekcjonowane akcesoria wysokiej jakości to gwarancja zadowolenia właściciela oraz jego pupila. W trosce o zdrowie bardziej wymagających zwierząt, powstanie ZOO Apteka, czyli wszelkiego rodzaju suplementy, preparaty do pielęgnacji oraz produkty poprawiające stan zdrowia zwierząt. Ponadto karmy i przysmaki na wagę oraz wiele innych przepysznych propozycji dla każdego zwierzaka! 

Dla nowych klientów, którzy odwiedzą nas w dniach 27 – 30.11.2019 przygotowaliśmy rabat 20%* na cały asortyment! Zachęcamy również do dołączenia do Clubu ZOOKarina i skorzystania z wyjątkowych promocji przygotowanych tylko dla Clubowiczów! 

*Rabat obowiązuje w sklepie stacjonarnym ZOOKarina Centrum Handlowe Dekada Olsztyn, ul. PARTYZANTÓW 63. Nie łączy się z innymi promocjami oraz wyprzedażą. Na karmy weterynaryjne udzielamy 10% rabatu. Rabat ważny w dniach 27 – 30.11.2019.

Nie przegap także